Krak Service

Serwis wózków widłowych Kraków, Małopolska, Śląsk

Dbanie o stan techniczny urządzeń transportu bliskiego jest ważne przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo osób go użytkujących, ale też zmniejszenie ryzyka wystąpienia awarii i wynikających z nich kosztownych przestojów. Jednak jeśli już dojdzie do usterki, najlepiej skontaktować się z naszą firmą Krak Serwis. Mobilny serwis wózków widłowych, który realizujemy dla klientów m.in. z takich miast województwa małopolskiego i śląskiego, jak Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kraków, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy czy Zabrze, pozwala szybko przywrócić sprzęt do pełnej sprawności. W krótkim czasie od zgłoszenia pojawiamy się we wskazanym miejscu, dysponując narzędziami warsztatowymi, pozwalającymi nam na wykonanie większości napraw. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Na czym najczęściej polega serwis wózków widłowych?

W ramach świadczonych usług realizujemy szereg zadań, których celem jest doprowadzenie urządzeń transportu bliskiego do pełnej sprawności. Po przyjęciu zlecenia i pojawieniu się na miejscu zaczynamy od ustalenia przyczyny usterki, dokonując przeglądu poszczególnych podzespołów. Zespół naszych doświadczonych pracowników dysponuje zestawem specjalistycznych narzędzi diagnostycznych. Serwis wózków widłowych proponowany klientom z województwa małopolskiego oraz całego Śląska obejmuje m.in. naprawy układu kierowniczego, hamulcowego i zawieszenia pojazdu, silnika, akumulatora, hydrauliki czy masztu.

Po ustaleniu przyczyny usterki od razu zabieramy się do pracy w celu jej wyeliminowania. Zwykle wiąże się to z wymianą uszkodzonego komponentu na nowy, ale gdy istnieje taka możliwość i jest to opłacalne, możemy zająć się regeneracją części. Doradzamy klientom, które z rozwiązań będzie w konkretnej sytuacji korzystniejsze m.in. pod kątem finansowym. Działamy jako serwis mobilny i większość usług naprawczych związanych z wózkami widłowymi jesteśmy w stanie zrealizować poza naszą siedzibą – zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Diagnostyka wózka widłowego

Serwis masztów w wózkach widłowych – informacje

Kluczowym elementem większości wózków widłowych, najbardziej narażonym na usterki, jest maszt. To moduł odpowiedzialny za podnoszenie i opuszczanie ładunków. Jego serwis obejmuje najczęściej takie części, jak m.in. płyta czołowa i umieszczone w niej prowadnice oraz rolki, łańcuch, a także widły. Nierzadko awarie związane są z niepoprawnym działaniem instalacji hydraulicznej oraz siłowników i często są one efektem nieszczelności objawiających się wyciekiem oleju. Podczas wykonywania serwisu tego elementu wózka widłowego, możemy zająć się także jego konserwacją, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia usterek w przyszłości.

Klientom z województwa małopolskiego i całego Śląska zapewniamy również wsparcie przy problemach związanych z niewłaściwie zamontowanymi widłami – korygujemy ich pozycję, co jest gwarancją efektywnego działania oraz bezpieczeństwa korzystania z maszyny. Właścicielom takiego sprzętu zalecamy zwracanie uwagi na nietypowe odgłosy pojawiające się podczas jego użytkowania. Bardzo często związane są one właśnie z usterkami masztu i w takim przypadku warto zgłosić się do nas w celu przeprowadzenia kompleksowej inspekcji stanu technicznego wózka widłowego. Prowadzimy mobilny serwis, dlatego jesteśmy w stanie dojechać do każdego miejsca w obszarze naszego działania, gwarantując sprawną reakcję na zgłoszenia.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis wózków widłowych?

Prowadzimy doskonale wyposażony warsztat, w którym zatrudniamy kompetentnych mechaników. Zawsze proponujemy klientom najkorzystniejsze dla nich rozwiązania, np. informując o możliwość regeneracji uszkodzonej części, jeśli jest to bardziej opłacalne, niż wymiana na nową. Dzięki temu prowadzimy serwis wózków widłowych, który jest zarówno profesjonalny, jak i tani. Przedsiębiorcom oferujemy możliwość podjęcia współpracy w formie ramowej umowy na regularne konserwacje i przeglądy urządzeń transportu bliskiego. Gwarantujemy rzetelność i terminowość – zachęcamy do kontaktu!

Sprawdź naszą pozostałą ofertę – naprawa wózków widłowych oraz wynajem wózków widłowych.